Biz Kimiz ?

ABC Hukuk Bürosu müvekkillerinin ve müvekkillerinin işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamada müşteri odaklı yaklaşımı kendine felsefe edinmiş butik bir hukuk bürosudur. ABC Hukuk Bürosu bir yandan butik bir hukuk bürosunun sahip olabileceği hızlı çözüm üretme ve kişiye özel hizmet verme özelliklerini taşırken diğer yandan büyük hukuk bürolarının sahip olabileceği detaylara dikkat etme ve kaliteli hizmet sunma vasıflarını da bünyesinde bulundurmaktadır. Müvekkillerimiz ile sağlamış olduğumuz başarılı ve uzun soluklu ilişkimizin temelini, ekibimizin yasal zorunlulukların yerine getirilmesinde ve iş hedeflerinin gerçekleştirilmesinde müvekkillerimize sağlamış olduğu vakitli ve maliyet-etkin kesintisiz destek oluşturmaktadır.

Biz sadece hukuki hizmet sunmuyoruz, çözüm üretiyoruz. Hedefimiz, öncelikli olarak müvekkilimizin durumunu doğru olarak anlamak, pratik çözümler geliştirmek ve en iyi çözümü uygulamaktır.

Amacımız, en karmaşık hukuksal konularında, en önemli ticari işlemlerinde ve en kritik ihtilaflarında müvekkillerimizin ilk tercih edecekleri hukuk bürosu olmaktır.

Mesleğimizin icrasındaki temel yaklaşımımız, her bir müvekkilimize hak ettiği en üst seviyede ilgi ve itimamı gösterebilmek adına, her biri için daha akıllıca ve daha sıkı çalışmaktır.

Şirketler hukuku, ticaret hukuku, bankacılık ve finans, inşaat hukuku, gayrimenkul, enerji hukuku, sağlık ve ilaç, vergi hukuku faaliyette bulunduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. Detaylı bilgi için faaliyet alanları’na tıklayınız.