Neden Biz ?

Uzmanlık

ABC Hukuk Bürosu’nda Avukatlar küresel ekonomin işleyişini iyi bilmektedir. Avukatlarımız, sizin için en iyi sonucu elde etmeğe motivedirler. Gerek Türkiye’de faaliyette bulunan yabancı şirketleri ve gerekse yurtdışında faaliyette bulunan Türk şirketlerini temsil etmektedirler.

ABC Hukuk Bürosu, ticaret odaları da dahil, uluslararası ticarete yön veren birçok kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşları ile yakın ilişkiler içeresindedir. Yine, büromuzun dünya genelinde çeşitli ülkelerden birçok hukuk bürosu ile işbirliği bulunmaktadır.

Paranızın Karşılığı

Ücretlendirme politikamız, sizin maliyetlerinizi kontrol edebilmenizi, ücretlendirmedeki belirsizliğin en aza indirilmesini sağlayabilmek ve size sağlanan hizmetlerin ücretlendirilmesini açık ve detaylandırarak gösterebilmek üzerine kurulmuştur. Sizin için harcadığımız saatlerden sadece size katma değer sağlayanları faturalandırılmaktadır. Başlangıçta, size hangi yasal adımların atılması gerektiği, başarılı sonuç alınabilmesi için hangi stratejilerin izleneceği ve toplam tahmini maliyetin ne kadar olabileceği açıklanacaktır. Size tarafımızdan düzenli olarak bilgilendirme yapılacak olup, yapılacak işin beklenmedik bir şekilde öngörülen masraflardan daha fazla masraf yapılmasını gerektirmesi durumunda, işlemler başlatılmadan evvel tarafınıza konu ile ilgili derhal bilgi verilecektir. Paranız, kendi paramızı kullanır gibi kullanılacak olup, masraflarımızı azamide tutabilmek için teknolojiye ve proje yönetim araçlarına etkin şekilde başvurulacaktır.

Pratik Çözümler

Size sadece hukuksal tavsiyelerde bulunmuyoruz; bilgi ve tecrübelerimiz ışığında durumunuza en uygun pratik ve etkin çözümler sunuyoruz.

Bireye Özgü Hizmet

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler geliştiriyoruz. Tercihinize göre ister e-posta, ister telefon ya da faks yoluyla iletişim kurun, ABC Hukuk Bürosu siz ve işiniz için en iyi sonucun elde edilmesini sağlamak üzere sizinle yakın çalışma halinde olacaktır.

Muhatabınız Avukat

Birçok büyük hukuk bürosunun aksine, ABC Hukuk Bürosu’nda muhatabınız ve dosyanızı değerlendirecek olan kişi stajyer avukat veya takip elemanı değil, her zaman ekibimizdeki avukatlarımızdan biri olacaktır. Davanızın/dosyanızın büromuz tarafından takibi halinde, davanız/dosyanız ile ilgili tüm hukuksal hususlar, bir avukat tarafından değerlendirilip, takibi yapılacaktır.

Esnek

Butik bir hukuk bürosu olmamızın bir diğer katkısı da daha samimi, esnek ve çevik olabilmemizdir. İhtiyaçlarınız değiştikçe, biz de yeni duruma büyük hukuk bürolarının aksine hızlı, verimli ve maliyet-etkin bir şekilde adapte olabiliyoruz.

Sürekli İyileştirme

Amaçlarımızdan biri de müvekkillerimizin her düzeyde beklentilerinin üzerine çıkmak olduğundan, yorum ve önerileriniz iyileştirilmemiz gereken alanları belirlememizde yardımcı olacaktır. Yorum ve öneriler tarafımıza ulaştığında derhal değerlendirmeye alınmakta ve siz değerli müvekkillerimizin gelecekte de beklentilerini karşılayabilmek için maksimum gayret sarfedilmektedir.